Actueel weer Heerde
Laatste update: 2026-04-03 om 22:47 uur
| Temperatuur | 11.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 14.6 km/u uit W |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1008.4 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 164.2 km/u om 19:51 u |
| Minimum temp. | 2.0 °C om 05:16 u |
| Maximum temp. | 14.2 °C om 14:02 u |
| Windchill | 10.3 °C |
| Hitte index | 11.7 °C |
| Dauwpunt | 10.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 91.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 737.0 W/m2 om 13:55 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:05 u |
| Zon onder | 20:13 u |